301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ağustos 2017 - Cuma 14:39
 
Lefke Cup U 15'e Katılacak Takımlar Belli Oldu
SPOR Haberi


Osmaneli’nde 10-13 Ağustos 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan “LEFKE CUP U 15” turnuvasına katılacak olan futbol takımları belli oldu. 1308 Osmaneli Belediye Spor’un ev sahipliğinde katılacak 10 takım ile düzenlenecek Lefke Cup U 15 turnuvası öncesi Futbol Federasyonu yetkilileri Osmaneli’ne gelerek tesislerde incelemelerde bulundu. Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i de ziyaret eden yetkililer, daha sonra tesisleri gezerek incelemelerde bulundular.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür ŞAHİN yaptığı açıklamada, “Bugün Osmaneli’ne gelerek tesislerimizde incelemeler yapan Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tesislerimizi beğendi. Futbol Federasyonu temsilcileriyle yapılan görüşmelerde; önümüzdeki yıllarda bu organizasyonun daha çok takımla yapılması ve geleneksel hale getirilmesi görüşü öne çıktı. Bu yılki ilk turnuva çok hızla geliştiği için katılacak takım sayısı 10 ile sınırlandırıldı. Turnuvayla ilgili detaylı bilgiler Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak. Osmaneli spor turizmi hedefi için büyük önem taşıyan bu organizasyonu alnımızın akıyla geçeceğimize inanıyorum. İlçemiz bu organizasyonla büyük değer kazanacak.

Spor organizasyonlarımız Eylül ayı itibariyle daha da yoğunlaşacak. Ulusal Satranç turnuvası, panayırda Ulusal Karakucak Güreş Organizasyonu yine ilçemize değer katacak. Bugün ilçemizi ziyaret eden Türkiye Futbol Federasyonu yöneticilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan açıklamada Lefke Cup U15 Turnuvasına Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Bolu Spor, Kağıthane Spor, Esenyurt Spor, Güngören Spor, Beykoz Spor, Gaziosmanpaşa Spor, 1308 Osmaneli Belediye Spor takımlarının katılacağı bildirildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Lefke, Cup, U, 15'e, Katılacak, Takımlar, Belli, Oldu,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı