301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 10:53
 
Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Yapacak
Sınav 7 Eylül'de
EĞİTİM Haberi


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre 2017-2018 öğrenim yılında Güzel Sanatlar ve Tasarfım Fakültesinde öğrenim görmek isteyen öğrenciler için özel yetenek sınavı yapılacağı bildirildi.

30 kontenjanı bulunan Seramik ve Cam Tasarımı bölümü için yapılacak olan sınava lise ve dengi okullardan mezun olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı öğrenciler arasından bu yılın YGS puan türlerinin her hangi birinden 150 almış olan herkes katılabiliecek.

Yapılan açıklamada sınava katılmak isteyenlerin üniversitenin internet sitesinde belirtilen evraklar ile birlikte 7 Ağustos 2017'den 23 Ağustos 2017 saat 23:59'a kadar üniversitenin internet sitesinden müracaat edebilecekleri, ayrıca 6 Eylül 2017 tarihine kadar da evraklarını bizzat Gülümbe Kampüsü'nde bulunan Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesine teslim edebilecekleri bildirildi.

Ön başvuralar yapıldıktan sonra, sınava katılmaya hak kazananlara bilgi verileceği belirtilen açıklamada, özel yetenek sınavının ise 7 Eylül 2017 tarihinde yapılacağı belirtildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Güzel, Sanatlar, Fakültesi, Özel, Yetenek, Sınavı, Yapacak,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı