301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 06:10
 
ANKARA'DAN BİLECİK'E TARİH VE KÜLTÜR GEZİSİ
GÜNDEM Haberi


Ankara Sincan'da faaliyet gösteren Çevre-Eğitim-Kültür Yardımlaşma Derneği (ÇATİ) üyelerinden oluşan heyet, Tarih ve Kültür Şehri Bilecik'teki gezileri kapsamında Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesini ziyaret etti.

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Yaşayan Şehir Müzesi hafta içi ve hafta sonu şehir içi ve dışından olmak üzere konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Bilecik ve yakın bölgesinin 100 yıllık yakın tarihimizden değerleri bulacağımız Yaşayan Şehir Müzesi, şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerini tüm ülkemize yansıtmaya devam ediyor.

İçerisinde ilimizi tanıtıcı yazılı ve görsel öğelerin yanı sıra Bilecik ve yakın çevresinin kültürel ve sosyal hayatından alınmış örnekleri sergileyen Yaşayan Şehir Müzesi geçtiğimiz hafta sonu, Ankara Sincan'da faaliyet gösteren ÇATİ derneği üyelerinden oluşan heyeti ağırladı.

Yaşayan Şehir Müzesini ziyaret eden konuklara Bilecik Belediyesi Görevlisi Arkeolog Ertuğrul Gündüz, müze ve şehrimiz hakkında bilgi verdi.

Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesi ayrıca, ilimiz TOKİ Sosyal Konutlarda ikamet eden aile ve çocuklarından oluşan heyeti de ağırladı.

Son yıllarda tanıtım ve turizm alanında birçok güzel çalışmayı gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, şehre kazandırdığı Yaşayan Şehir Müzesi ile önümüzdeki dönemde de birçok şehirden gezi turlarına ev sahipliği yapmaya devam edecek.

 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ANKARA'DAN, BİLECİK'E, TARİH, VE, KÜLTÜR, GEZİSİ,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı