301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ağustos 2017 - Cuma 15:31
 
Ak Parti Teşkilatları'nda Değişim Tepeden Başladı
Uzun Bir Süredir Marmara Bölge Sorumlusu Olan Harun Karacan'ın Yeri Değişti. Koordinatör Milletvekili Alim Tunç da Çankırı'ya Görevlendirildi
SİYASET Haberi


Yapılan Olağanüstü Kongre ile yeniden Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Başkanlığına seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilata yönelik her konuşmasında dile getirdiği değişim, genel merkezden başladı.

 

Erdoğan'ın genel başkan seçildiği olağanüstü kongrede Ak Partinin karar alma organları olan MYK ve MKYK listelerinde de değişiklikler yapılmış ardından Bakanlar Kurulu da revizyona uğramıştı. 19 Ağustos'ta resmi olarak başlayacak kongre takviminden önce genel merkez birim başkanlarının yardımcılarında da çeşitli değişiklikler yapıldıktan sonra şimdi de Teşkilat Başkanlığı'nca bölge sorumluları ve il koordinatörlerinin değiştirilmesine başlandı.

 

Uzun yıllardır Marmara Bölgesi Teşkilat Sorumlusu olan İstanbul Milletvekili Harun Karaca da, bu değişiklikler kapsamında İç Anadolu Bölgesi sorumluluğuna getirildi. Bilecik İl Teşkilatının da içerisinde bulunduğu Birinci Bölge Sorumlusu ise Çorum Milletvekili Murat Yıldırım oldu.

 

Bilecik Koordinatörü olarak görev yapan Uşak Milletvekili Alim Tunç'un da yeni görev yerinin Çankırı ili olduğu öğrenilirken, Bilecik Koordinatör milletvekilinin kim olacağı yönünde ise kulislerde çeşitli isimlerin öne çıktığı bildirildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ak, Parti, Teşkilatları'nda, Değişim, Tepeden, Başladı,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı